O nas

 

SS_WNEiZ - logo na fanpage

Zapraszamy do zapoznania się z krótkimi informacjami na nasz temat, znajdziecie tu dane o naszych zainteresowaniach, kierunkach studiów itp.

 DSC_6371 Łabuz Artur

Przewodniczący WRSS WNEiZ

Mam na imię Artur, lecz większość mówi na mnie Łobuz lub Arczi. W samorządzie jestem już od czterech  lat. Przez ten czas zrealizowaliśmy bardzo wiele ciekawych projektów, lecz nie zatrzymujemy się i będziemy kontynuować zaczęte projekty, a także wdrażać nowe. Moje hobby to muzyka, jestem także aktywnym członkiem Chóru US. W wolnym czasie lubię obejrzeć dobry film, przeczytać ciekawą książkę lub wyskoczyć na szaloną imprezę ze znajomymi. Cenie sobie nasz wydział, jestem z nim związany od 2009 roku, gdzie  studiowałem Zarządzanie. Jeśli macie jakieś problemy lub ciekawe pomysły i chcecie je zrealizować razem z samorządem, śmiało przychodźcie! Na pewno pomożemy, do zobaczenia na wydziale i nie tylko:)

artur.labuz@namickiewicza.com

  Zywar Marta

V-ce Przewodnicząca WRSS WNEiZ

Mam na imię Marta i jestem studentką I roku Ekonomii na studiach magisterskich. Wcześniej studiowałam Zarządzanie na naszym wydziale, dlatego problemy studentów, a także mocne i słabe strony WNEiZ są dobrze mi znane. Jestem również absolwentką Szkoły Muzycznej II stopnia w Szczecinie i to właśnie muzyka, a dokładniej śpiew należy do moich głównych zainteresowań.

  Ankiewicz Magda

Przewodnicząca Wydziałowej Komisji ds. Pomocy Materialnej

Cześć, mam na imię Magda. Studiuję finanse i rachunkowość już trzeci rok. Poza liczeniem      i księgowaniem znajduję czas na aktywny wypoczynek. Pływanie, jazda na rolkach, łyżwach     i  wyjazdy rowerowe to wszystko co kocham. Wierzę w swoje możliwości, dlatego nie straszne mi żadne wyzwanie. Mam nadzieję że jako przyszła ekonomistka nigdy się nie przeliczę.

magda.ankiewicz@namickiewicza.com

  Jędrzejewska Ada

Studentka II roku FiR, prezes Koła Naukowego Rachunkowości „Storno”, członek Wydziałowej Komisji ds. Pomocy Materialnej. Fanka otwartych wykładów. Wielki nieprzyjaciel rozlazłego rozkładu zajęć na Wydziale. Poza księgowaniem m.in. czyta kryminały i uczy się szyć. Czasami już sama nie wie, za co się złapać.

ada.jedrzejewska@namickiewicza.com

  Środa Ewelina

Hej! Mam na imię Ewelina i studiuję obecnie 4 rok Finanse i Rachunkowość oraz 1 rok kierunek Ekonomiczno-Prawny. W samorządzie jestem od niedawna, jednak uczestniczyłam w kilku projektach. Jestem osobą odważną, szukającą nowych przygód. Wolny czas poświęcam na aktywne spotkania z przyjaciółmi, wykorzystując przywileje studenckiego życia.

ewelina.sroda@namickiewicza.com

  Gradek Piotr

Cześć! Mam na imię Piotrek, ale większość osób woła do mnie po nazwisku. Pochodzę z okolic Szczecinka.  Jestem studentem pierwszego roku Finansów i Rachunkowości. Jest to również mój pierwszy rok w naszym samorządzie, ale nie pierwszy w mojej karierze – wcześniej, zarówno w gimnazjum jak i szkole średniej byłem przewodniczącym. Interesuje się motoryzacją i ciekawostkami ze świata. Dopiero poznaję nasz wydział i miasto, lecz głowę mam pełną pomysłów. Jestem również członkiem Wydziałowej Komisji ds. Pomocy Materialnej więc jeśli macie jakieś pytania – śmiało piszcie.

piotr.gradek@namickiewicza.com

 10700088_797585633617659_457384724934853562_o Paluszkiewicz Agata

Cześć WSZYSTKIM!!!

Mam na imię Agata i aktualnie jestem studentką piątego roku Finansów i Rachunkowości. Wcześniej studiowałam bezpieczeństwo narodowe na UZ’ cie, więc jak widzicie nie boję się nowości i wiążących się z nimi wyzwań. Na naszym wydziale jestem członkiem Koła Naukowego Rachunkowości STORNO, do którego WSZYSTKICH serdecznie zapraszam!

 1557348_797585636950992_590496496125877591_o Jurczyńska Paulina

Hej! Mam na imię Paulina. Jestem studentką I roku Finansów i rachunkowości. Obecnie należę do stowarzyszenia Polites, którego zadaniem jest popularyzacja wolontariatu, a także działam z grupą Activate Szczecin, która zrzesza ludzi chcących ulepszyć kulturową część miasta. W ostatnim czasie pomagałam w organizowaniu różnych wydarzeń związanych ze zwyczajami studenckimi i nie tylko. Jestem pozytywnie nastawiona na wszelkie wyzwania. Jako osoba rzetelna i odpowiedzialna nigdy nie cofam się przed osiągnięciem zamierzonego celu. Mam w sobie mnóstwo energii i z łatwością nawiązuję nowe znajomości.